Či už pripravujete tortu na Deň sv. Patrika alebo na Zelený štvrtok, na tento mix posýpky v zelených odtieňoch rozhodne nezabudnite. Cukrové posýpky I LOVE CAKES v mnohých farbách a tvaroch vám pomôžu zaujímavo ozdobiť muffiny, koláče, sladkosti, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na rôzne párty, výročia alebo na tortu k narodeninám. Budú sa skvele hodiť pri príprave sladkostí na slávnostný stôl. Ak zdobenie nasypete na jemný krém, vlhkosť z neho môže posýpke zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhší čas, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. S posýpkami pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom. Posýpky sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a uskladnenie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhutňovadlá: E412, E415, E466, E414; lesklá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinárske farbivá: E133, E102, E174
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | svetlozelená / zelená / Silver |
| Kategória: | Sviatok svätého Patrika |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715332 |
| Kód produktu | ilc1060 |